indeksi Muistio kukinta akrobatické skoky na lyžích druhy skoku sopivuus Aaltoilla Suoristaa

Koudelka pokazil druhý skok a byl v Itálii čtrnáctý. Série Kobajašiho  skončila - Aktuálně.cz
Koudelka pokazil druhý skok a byl v Itálii čtrnáctý. Série Kobajašiho skončila - Aktuálně.cz

Němečtí skokani obhájili na MS zlato na velkém můstku, Češi skončili  jedenáctí - Sport.cz
Němečtí skokani obhájili na MS zlato na velkém můstku, Češi skončili jedenáctí - Sport.cz

ZOH 2022 | OLYMPIJSKÉ SPORTY: Skokani budou soutěžit na středním a velkém  můstku - iDNES.cz
ZOH 2022 | OLYMPIJSKÉ SPORTY: Skokani budou soutěžit na středním a velkém můstku - iDNES.cz

Světový pohár ve skocích na lyžích – Wikipedie

Češi v Titisee nebodovali. Vyhrál opět Kubacki | Barrandov.tv

Skokan Kobajaši ovládl i Světový pohár v letech, v Planici vylepšil rekord  můstku | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Skokan Kobajaši ovládl i Světový pohár v letech, v Planici vylepšil rekord můstku | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Tomasz Markowski | Jak fotím | Skoky na lyžích

Letní Grand Prix ve skocích na lyžích vyhráli poprvé Granerud a Bogatajová  - Sport.cz
Letní Grand Prix ve skocích na lyžích vyhráli poprvé Granerud a Bogatajová - Sport.cz

Geiger si v Titisee-Neustadtu doletěl pro další výhru, Koudelka poprvé v  sezoně bodoval – ČT sport – Česká televize
Geiger si v Titisee-Neustadtu doletěl pro další výhru, Koudelka poprvé v sezoně bodoval – ČT sport – Česká televize

Olympijská generálka skokanů pro Lindvika, Světovému poháru zas vévodí  Geiger - iDNES.cz
Olympijská generálka skokanů pro Lindvika, Světovému poháru zas vévodí Geiger - iDNES.cz

Je načase přestat dotovat skoky na lyžích – A2larm

ZOH 2022 | OLYMPIJSKÉ SPORTY: Akrobatické lyžování opět s novinkami, před  lety slavil i Valenta - iDNES.cz
ZOH 2022 | OLYMPIJSKÉ SPORTY: Akrobatické lyžování opět s novinkami, před lety slavil i Valenta - iDNES.cz

Akrobatické lyžování | Český olympijský tým

Skoky na lyžích - O nás | Skok na lyžích

Novým skokanským lídrem Světového poháru je Kobajaši, Japonec ovládl i druhý  závod Turné | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Novým skokanským lídrem Světového poháru je Kobajaši, Japonec ovládl i druhý závod Turné | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Akrobatické lyžování aneb čím bláznivější, tím lepší | Zprávy | Tiscali.cz

Skoky na lyžích 2022 - program, výsledky, světový pohár | iSport.cz

Být jako Jakub Janda nebo Roman Koudelka | Sport v okolí - sportovní akce a  kluby
Být jako Jakub Janda nebo Roman Koudelka | Sport v okolí - sportovní akce a kluby

Kraft počtvrté v sezoně vyhrál, z Čechů bodoval jen Koudelka

Závody ve skoku na lyžích družstev - Ministerstvo vnitra České republiky

ZOH 2022 | Covid u českého skokana, Polášek v izolaci: Jsem zničený, nemám  slov | iSport.cz
ZOH 2022 | Covid u českého skokana, Polášek v izolaci: Jsem zničený, nemám slov | iSport.cz

skoky na lyžích | Sport | Zprávy a události z domova i ze světa | TN.cz

První závod SP ve skocích na lyžích ovládl Geiger, Polášek skončil v prvním  kole – ČT sport – Česká televize
První závod SP ve skocích na lyžích ovládl Geiger, Polášek skončil v prvním kole – ČT sport – Česká televize